Referencje i opinie klientów

Grono naszych klientów liczy już ponad 3000 podmiotów.

Nasi klienci

Zobacz z kim m.in współpracujemy

 • Co powiedzieli nasi klienci

  Szkolenia są przygotowywane i prowadzone z bardzo dobrą znajomością tematu. Wykładowcy to osoby zawodowo zajmujące się daną tematyką. Tematy szkoleń realizowane są rzeczowo. Szkolenia przebiegają w sympatycznej atmosferze. Zarówno organizator jak i wykładowcy prezentują elastyczne podejście do słuchaczy, co wyraża się w możliwości natychmiastowego wyjaśniania pytań powstałych w trakcie prowadzonego wykładu.

  -prof. dr hab. med. Wojciech Hanke, Instytut Medycyny Pracy im prof. J. Norera
 • Co powiedzieli nasi klienci

  Doświadczona kadra, jej zaangażowanie, wiedza i profesjonalizm oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych szkoleń.

  -Małgorzata Pekról, Ewa Mendel Sp. z o. o. Sp. K.
 • Co powiedzieli nasi klienci

  Wszystkie usługi wykonano bardzo starannie, sprawnie i zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, a nasza współpraca z AD-EKO S.K.O.Ś J. Knop była bardzo dobra.

  -Janusz Sosnowski, P.P.U.H. ALFA Sosnowscy S.J.
 • Co powiedzieli nasi klienci

  Bardzo wysoko oceniamy współpracę, usługi zostały wykonane fachowo, starannie, terminowo, były także konkurencyjne cenowo.

  -Małgorzata Bednarczyk, Metal-Serwis
 • Co powiedzieli nasi klienci

  Z firmą AD-EKO współpracujemy od wielu lat i jesteśmy zadowoleni z jej ustług. Wiedza, doświadczenie, kompetencje jakie posiada AD-EKO pozwala nam w pełni polecić korzystanie z ustług tej firmy.

  -Dariusz Banasiak, GRUPA INCO S.A.